Генічеське медичне училище було відкрите 5 червня 1966 р. на базі курсів Червоного Хреста, які існували в м. Генічеську з 1948 р.
       

Статьи сайта


  Медучилище в Геническе


  Обучение по контракту в Геническе


  Правила прийому до Генічеського медичного училища на 2008 рік


  Запрошуємо на роботу

 Наши соседи

 
Геническая гимназия

ООШ №3 Геническа
 Ссылки

 
Сайт Геническа
 Счётчики
 


Генічеське медичне училище

Учебный корпус генического медучилища

Рішення відкрити цей навчальний заклад саме тут було не випадковим, адже місто знаходиться в сприятливій кліматичній зоні, на узбережжі мілкого і теплого Азовського моря, в безпосередній близькості до однієї із найбільших піщаних кіс світу - Арабатській стрілці, поруч з цілющим водо - грязелікувальним комплексом, що міститься на узбережжі дивовижного за своїми лікувальними властивостями озера Сиваш. І якщо в давні часи місто слазилось великою кількістю риби і дешевими сільгосппродуктами, то тепер воно відоме як один з найбільших оздоровчих центрів Приазов'я.

Історія училища нараховує 40 років. За цей період тут було підготовлено більше 5 тисяч медсестер і фельдшерів. Більше 500 із них одержали дипломи з відзнакою. Сьогодні наші випускники працюють не тільки в Україні, а й в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Серед них є учасники війни в Афганістані та ліквідатори Чорнобильської аварії, які мають урядові нагороди. Деякі- фипускники працюють викладачами вузів та медичних училищ, Являються офіцерами збройних сил України. Понад 40 колишніх випускників медучилища - лікарі Генічеського ТМО, а серед медсестер та фельдшерів району їх більше половини. Деякі випускники медучилища після закінчення вищих навчальних закладів повернулись в його стіни і працюють викладачами.

Весь південь України: Херсонська, Миколаївська, Запорізька області, АР Крим знають наших випускників як гарних спеціалістів. На сьогоднішній день Генічеське медучилище - навчальний заклад півдня України, який готує крім фельдшерів та медсестер ще й таких спеціалістів, як, медсестра - масажист. Цю спеціальність набувають в училищі інваліди І - II групи по зору.

Фах масажиста - один з найдоступніших для незрячого і його можна здобути тільки в Генічеському медучилищі. На прохання ЦП УТОС та рішення МОЗ України в 1993 р. в Генічеському медучилищі на медсестринському відділенні стали готувати медсестер - масажистів з числа інвалідів І — II гр.. по зору. Одержати цю професію приїжджають хлопці та дівчата з різних міст України. В 1996 р. відбувся перший випуск медсестер - масажистів - 17 осіб, а за 12 років - 100 осіб. А деякі випускники продовжують навчання у вищих навчальних закладах України: Києва, Харкова, Запоріжжя, отримуючи спеціальність реабілітолога. Роки навчання в медучилищі не тільки дадуть можливість студентам - інвалідам отримати професію масажиста, а й можливість повноцінного студентського життя, яке наповнене спілкуванням з ровесниками, участю в культурному та спортивному житті училища.

З 2004р. медучилище очолює лікар Піхуля Віталій Михайлович - натура творча, художник, автор книги "Генічеськ і генічани". За сумісництвом в училищі працюють кращі лікарі Генічеської ТМО.

В 2003 році навчальний заклад отримав ліцензію і пройшов акредитацію.

З 1999 року в медучилищі відкрито курси з лікувального масажу, по закінченню яких випускники отримують свідоцтво. В розпорядженні майбутніх медиків в училищі є кабінети, лабораторії, бібліотека, гуртожиток, актовий зал і чудовий спортивний комплекс, де, крім занять з фізкультури та виховних заходів, проводяться міжобласні спортивні змагання та змагання на першість країни. Кабінети та лабораторії училища постійно поповнюються наочністю, необхідною для проведення практичних занять студентів. Училище має свої навчальні кімнати у відділеннях Генічеської ТМО, що служить базою для проходження навчальної та виробничої практики. Державну практику студенти проходять в лікувальних закладах Херсонської області, куди, як правило, потім направляються на роботу. Училище багате своїми традиціями. Велика увага приділяється професійному та моральному вихованню студентів. Молоді люди не тільки готуються стати висококваліфікованими фахівцями, а й займаються науково -дослідницькою роботою. Педагогічний колектив Генічеського медучилища докладає зусиль, щоб в епоху видатних відкриттів в галузі медицини, в епоху здійснення найсміливіших проектів щодо оздоровлення людини та продовження її життя студенти мали змогу одержати не тільки міцні, а й сучасні знання та професійні навички.

Постійно зростає процес модернізації та вдосконалення педагогічної майстерності, спираючись на принципи національної освіти молоді. Педколектив і студенти творчо ставиться до праці, опановує нові технології, втілює в навчальний процес лекційно-семінарсько-практичну форму навчання.

©2008 Геническ
 Медицинское Училище